Черговий скандал з бронею для «Дозор-Б» (Відео)

Бронетранспортер «Дозор-Б» хоч і став головним символом відродження українського військово-промислового комплексу, але вляпався в гучних скандал щодо якості самої броні.

Новость передает Подводка.ИНФО

Офіційна місія бронетранспортера – допомагати Збройним силам України. Неофіційна і навіть більш важлива – це порятунок Львівського бронетанковового заводу. Адже іін отримає велике замовлення – випуск двох сотень броньованих машин вартістю у понад мільярд гривень.

Не встиг ще «Дозор-Б» покрасуватися на параді на День Незалежності, як сам став героєм гучного скандалу. Сумніву піддавалося головне – якість броні, з якої повністю зварений корпус бронетранспортера.

Читайте также:  На Карачуне продолжается строительство телевышки

Інформацію про сумнівну якість броні поширювали у соцмережах відомі українські волонтери. Броня українського «Дозору-Б» не має відповідного лазерного маркування, а лише наклеєні папірці. Але найголовніше – вона має значно нижчу бронестійкість, аніж ті моделі, які представили на виставці «Зброя і Безпека-2016» у Києві. Зображення польської бронеплити на виставці було вкрите лазерним маркуванням.

Директор Львівського бронетанкового каже, що до походження броні немає сумнівів. Наразі завод передав Збройним силам десять «Дозорів», які обійшлися держбюджету майже у 60 мільйонів гривень. Ще вісім броньовиків чекають нових грошей. І якщо раніше журналістів на завод запрошували регулярно, то після скандалу – екскурсії заборонили.

Читайте также:  В Красногоровке сгорела сауна, погибли трое военных (Видео)

Із комплектом доказів про дивні пригоди польської броні та з останніми рекламаціями на машину волонтери дійшли до Президента. Наразі СБУ теж почало розслідувати ситуацію із бронею для «Дозорів».

 


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...