Майбутнім пенсіонерам ускладнили вихід на пенсію

Для того, щоб отримувати мінімальну пенсію, українським громадянам буде необхідно мати 15 років страхового стажу, однак, на тлі масового безробіття, кожен третій громадянин не має можливості працевлаштуватися та постійно працювати на одному робочому місці в Україні.

Новость передает Подводка.ИНФО

На думку голови Партії Пенсіонерів України Миколи Кукуріки, такі зміни є передчасними, оскільки спершу потрібно змінити критичний показник безробіття та повернути громадянам забезпечення першим робочим місцем.

«Українцям варто повернути забезпечення першим робочим місцем, а також знизити загальні показники безробіття. Ми отримали сьогодні ситуацію, коли громадяни масово не мають роботи, а уряд вимагає 15 років страхового стажу, не уточнюючи, де саме його взяти».

4b823c17f5f5a6921b44b8ff5445a3f7Микола Кукуріка також наголосив, що пенсія не буде призначена, якщо страховий стаж менший від 15 років. Якщо ж страховий стаж вищий за 15 років – пенсія буде мінімальною, розміром від 949 грн. Якщо страховий стаж складає 30 років у жінок та 35 років у чоловіків – пенсія буде у розмірі 1130 грн, якщо ж страховий стаж перевищує 30 років у жінок та 35 років в чоловіків – пенсія буде вищою за 1130 грн.

Читайте также:  В России пенсионерку лишат свободы на 6 лет из-за буханки хлеба (Видео)

Нагадаємо, раніше Партія Пенсіонерів України повідомляла, що пенсіонерів потішать черговими ста гривнями підвищення у 2017 році.

Джерело: Інформаційний відділ Партії Пенсіонерів України


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...