Мирослав Гай: «Росія відвернулася від Новоросії, бойовики пригнічені»

pho

Новость передает Подводка.ИНФО

У бойовиків спостерігається низький моральний дух, адже вони зрозуміли, що в «ЛНР»/»ДНР» немає майбутнього. Про це в ході телемарафону «Україна понад усе» заявив волонтер, керівник благодійного фонду MIR&CO Мирослав Гай.

photo_16639

«Треба розуміти, що вони (бойовики на Донбасі — 5.ua) насправді перебувають там не в дуже хорошому стані в плані психологічному, через те, що зрозуміло, що в «ЛНР»/»ДНР» немає майбутнього, це вже видно. Їх ніяк не приймає до себе Російська Федерація. У них проблеми з оплатою, у них проблеми з обстрілами, вони несуть втрати», – заявив він.

Читайте также:  Мадонна обматерила Трампа в прямом эфире (Видео)

Волонтер додав: «Психологічна ситуація там не дуже, особливо серед бійців так званих «ОРДЛО» – там, де не кадрові військові російські. Треба підтримувати якимось чином і населення, і соціальну ситуацію в тонусі, інакше все почне розвалюватися».


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...
Сергей Таранов
2016-08-12 11:39:00
Как же вам мозги имеют. Бедные и несчастные вы, украинцы. Слава Богу, что я 2,5 года не смотрю никакого ТВ. Самому анализировать информацию намного лучше, чем слушать такое дерьмо, как в этом источнике "Подводку инфо." Хватит верить в разгромленные тысячи дивизий сухопутных подводников-каваллеристов бурятских десантников. Посмотри на свою зарплату, узнай будущую квартплату, посочуствуй сожжёному шахтёру в здании министерства, набей морду нацику-карателю. Возвращайся, украинец. Возвращайся в лоно славянских государств. Мы тебя ждём! Новоросс.