Pokemon Go по-украински — поймай сепаратиста, новая игра для патриотов

title

Новость передает Подводка.ИНФО

В Україні почала набирати популярності рольова гра реальності «Séparatist GO». Особливістю «Séparatist GO» являється накладання існуючих образів в реальному світі. Гра спонукає подорожувати вулицями Донеччини та Луганщини для пошуку і полювання на сепаратистів. Тим самим долаються поширені проблеми молоді: відсутність патріотизму, можливі прояви сепаратизму, асоціальність в реальному світі та в Україні.

002
В грі присутні сепаратисти всіх поколінь, серед яких найвищого рівню сепаратизму: Моторола, Гіві, Захарченко, Плотницький. Séparatist GO пропонує гравцям виступити в ролі мисливців на сепаратистів, що мешкають в казкових країнах «ДНР» та «ЛНР». Зустрівши дикого сепаратиста гравець повинен зловити його та знищити за допомогою спеціального пристрою — укрболу. При успішному знищенні сепаратист переходить в колекцію гравця. Цим самим користувач підвищує свій рівень в загальному рейтингу. Гра «Séparatist GO» доступна лише на територіях Донецької та Луганської областей. Також в найближчому майбутньому розробники обіцяють нову серію саги винищення сепаратистів «Séparatist GO Crimea», яка буде доступна на території Кримського півострова.

Читайте также:  В Перу «ватник» порвал футболку с оскорблением Путина (Видео)

004

Наразі гра знаходиться у вільному доступі з віковим обмеженням гравців 18+. Аби почати шалене полювання на сепаратистів – потрібно лише звернутися до розробників гри, відділення яких знаходяться по всій території України. Після чого відправитись в місцевості Донбасу і розпочати пошуковий квест.

Читайте также:  В России боевики с поясами смертников напали на воинскую часть, много погибших

003

«Séparatist GO» набуває неабиякої популярності серед українців. З кожним днем з’являється все більше користувачів, бажаючих зануритися в ігровий світ і зловити якнайбільше персонажів. Також невловимими поки являються сепаратисти вищих поколінь. Отже, приєднуйтесь до захоплюючих пригод в реальному світі «Séparatist GO», можливо саме на вас чекають сепаратисти найскладніших рівнів.


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...