РПЦ планує звести храм на місці мечеті в Криму

У Феодосії на історичному місці, де була розташована ханська мечеть Хан-Джамі, проросійські діячі мають плани побудувати храм Російської православної церкви (РПЦ). За часів українського контролю над Кримом, на цьому місці планувалось провести археологічні розкопки, а потім відновити частину споруд цього релігійного комплексу, що є дуже важливим для кримського історичного, релігійного та культурного спадку.

Новость передает Подводка.ИНФО
Читайте также:  В Мариуполе дети нашли гранатомёт

Кафа — середньовічна Феодосія, була містом відомих на весь мусульманський світ кримських богословів і кримських містиків.

Навіщо саме на цьому місці РПЦ потрібно побудувати церкву, достеменно не відомо. Але якщо це відбудеться, то будуть поховані всі надії на відродження цієї історичної та культурної пам’ятки Криму. Буде розірвана духовна спадкоємність, адже відродження цього духовного і культурного центру, сприяла би відродженню кримськотатарського культурного спадку.

Читайте также:  Сегодня стартовали ракетные стрельбы, реакции от РФ пока нет, - Воздушное командование "Юг" (Видео)

За інформацією мусульман Феодосії, яку на їх прохання оприлюднив Заир Смедля, зараз активно вмовляють людей підтримати ідею побудови православної церкви на місці колишнього Хан-Джамі. Будівництво ще не ведеться, але наміри мають серйозні. Стурбовані мусульмани просять оприлюднити ці наміри.


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...