Шенген стає ближчим для українців (Відео)

Сьогодні в Брюсселі Європейська комісія оприлюднила свої пропозиції щодо майбутньої Європейської інформаційної системи авторизації подорожей (ETIAS). Вона стосується громадян тих країн, які мають безвізовий в’їзд до ЄС. Сподіваємося, незабаром серед таких будуть і українці.

Новость передает Подводка.ИНФО

Як саме треба буде подавати заявки на авторизацію подорожі через ETIAS, як відбуватиметься оплата, що робити в разі відмови – про це та інше можна прочитати нижче. «Європейська правда» переклала українською скорочений текст відповідних роз’яснень Єврокомісії.

Читайте также:  Президент Украины упразднил гвардейские названия в воинских формированиях

З досить великого документа ми вибрали лише те, що є важливим та цікавим для потенційних українських користувачів системи. У найближчі години ми опублікуємо також статтю про те, як цей режим діятиме на практиці.

Особа, яка подорожуватиме до Шенгену, має заповнити форму і вказати тільки дійсний проїзний документ (паспорт). Заявка буде дійсна протягом п’яти років і для багаторазових подорожей.

Візовий збір у розмірі 5 євро буде застосовуватися до всіх заявників віком старше 18 років.

Читайте также:  Европарламент проголосовал за прекращение переговоров относительно членства Турции в ЕС (Видео)

ETIAS буде збирати інформацію про всіх тих, хто подорожує без віз до ЄС, що дозволить заздалегідь уникати нелегальної міграції та перевірок безпеки.

“Ми повинні знати, хто перетинає наші кордони. Ми пропонуємо автоматизовану систему, щоб визначати, кому буде дозволено їздити в Європу. Так ми будемо знати, хто подорожує по Європі, перш ніж вони навіть приїдуть сюди”, – сказав президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...