В Краматорске отметили Всемирный день гуманитарной помощи (Фото)

Поступово життя повертається в міста після окупації. Повсякденні турботи відходять на другий план і хочеться святкового, кольорового настрою. Таке свято подарували організатори Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, яке пройшло 19 серпня в центрі Крамоторська. В цьому випадку вдалося майстерно поєднати кориснез приємним. В святкуванні взяли участь дуже багато різних організацій, в тому числі й міжнародних, а саме: продовольча і сільськогосподарська організація ООН, Всесвітня продовольча програма, ЮНІСЕФ, Фонд народонаселення ООН, Міжнародна організація з міграції, Норвезька рада у справах біженців, Данська рада у справах біженців і Данська група з розмінування, Право на захист, Країна вільних людей, Рух проти голоду, врятуємо дітей, АДРА, ХелпЕйдж Інтернешнл, Центр місцевої активності «Старе місто», Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП ООН).

Новость передает Подводка.ИНФО
Читайте также:  Активисты показали, что принес "русский мир" на Донбасс (Видео)

Найбільше задоволення отримали діти. В розпорядженні маленьких мешканців Крамоторська були надувні кульки, кольорова крейда, інтелектуальні ігри, розмальовки, фейс-арт, аплікації та багато чого іншого. Проте і дорослі могли отримати багато корисної та цікавої інформації. Одне з важливих питань, яким було приділено особливу увагу була міні-сесія з інформування про мінну небезпеку, яка була зрозумілою і дітям, і дорослим. Адже реалії сьогодення вимагають бути пильними та обережно ставитись до свого життя та життя оточуючих. Також людей інформували про надання різноманітної юридичної, психологічної, гуманітарної допомоги та питання, що стосуються перетину лінії зіткнення.

Читайте также:  ДРГ боевиков оставила на месте боя российские боеприпасы (Видео)

Мешканці Крамоторську отримали змогу приєднатись до великої спільноти, яка завжди готова відкрити свої обійми для людей, що потребують допомоги. Сила нашого суспільства в єдності, а разом ми зможемо подолати всі незгоди та проблеми, що виникли у нас на шляху.

 

 


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...