В социальной сети «Facebook» вычислили сеть российских троллей

«Тексты» вычислили сеть из около 2000 пользователей «Facebook», которая тесно связана с группами боевика «ДНР» Степана Мазуры. Последний долгое время выдавал себя за патриота Украины. Эта сеть из открытых групп и пользователей, которые, прикрываясь патриотическими слоганами, распространяла призывы к госперевороту и протестам.

Новость передает Подводка.ИНФО

Над расследованием работали: Надежда Романенко, Ярина Михайлишин, Павел Солодько, Орест Зог.

Ниже приведен отрывок расследования:

Тролесфера. Як мережа російських тролів у Фейсбуці розганяє «зраду» (ІНТЕРАКТИВНА ГРАФІКА)

1

Кожен із нас чув про інформаційну війну. У соціальних медіа її гарматне м’ясо — тролі. Вони на 80% програма, на 20% людина. У Фейсбуці існує мережа акаунтів , їх близько 2 тисяч, яка тісно переплетена із групами бойовика ДНР Степана Мазури. Останній довго видавав себе за патріота України. Це плетиво з публічних груп та користувачів прикриваючись патріотичними слоганами, поширює заклики до перевороту та протестів.

Детальну історія з поясненнями, інфографікою та схемами читайте в нашому розслідуванні, яке базується на даних соціальних мереж.

Насправді виявлена мережа може бути більшою. Також зазначимо, що існує безліч інших мереж російських тролів, кожна з яких налаштована на свої «цільові аудиторії» в різних країнах світу.

Ми будували мережу на основі зв’язків між акаунтами у ФБ. Якщо ви знайшли себе у нашій візуалізації, це лише привід замислитися: хто ваші друзі у Фейсбуку і наскільки заражені тролями спільноти, в яких ви пишете.

Подробнее читайте в Текстах


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...