Який транспортний податок будуть сплачувати в Криму

1457631321 17.12 Tr Nalog

Новость передает Подводка.ИНФО

Прес-служба Управління ФНС Росії в РК розповіла, чим ще поповниться бюджет Криму.

Мова йде про транспортний податок. В якому кримчани, які в минулому році зареєстрували транспортний засіб, а це близько 206 тисяч, до першого грудня цього року зобов’язані сплатити транспортний податок, поповнивши республіканський бюджет на 200 мільйонів рублів. Наразі  податківці зібрали одну десяту від цієї суми.

В кримській податковій інспекції про це висловились так:

«Сьогодні у нас близько 206 тисяч кримчан числяться як платники транспортного податку, тобто це ті, хто до першого січня 2016 року зареєстрував свій транспортний засіб у російському законодавчому полі. З кожним роком їх кількість буде зростати: у 2017 році в податкову базу добавляться ті, хто зареєстрував транспорт в цьому році і так далі»

Далі за словами фахівців ФНС РК, на даний момент на півострові вже розіслано поштою понад 160 тисяч повідомлень про сплату транспортного податку. В надісланому повідомленні вказана сума та реквізити.

Читайте также:  В Ялте обещают отключение электроэнергии

За одну кінську силу автолюбитель платить — 5 рублів. Якщо ж транспортний засіб було зареєстровано в середині або в другій половині року, то податок розраховується з цього моменту.

В Управлінні ФНС Росії в РК також попереджають якщо податок не буде сплачений у визначений строк будуть нараховуватися штрафи і пеня: спочатку 20% від суми податку, потім 40%. Також на автомобіль може бути накладено арешт.


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...