Закінчення інформатизації медичних установ Криму

Bolnica-detskaya-krim-entr

Новость передает Подводка.ИНФО

“Міністр охорони здоров’я республіки” Олександр Голенко на зустрічі з Сергієм Аксьоновим повідомив, що інформатизація повинна закінчитися до кінця грудня 2016 року.

«Зараз завершуємо інформатизацію, до кінця грудня плануємо закінчити. Робимо єдину реєстратуру, вже зараз по Сімферополю працює сайт, на якому можна записатися до лікаря», — повідомив Голенко.

Голенко назвав основною причиною черг в медичних установах брак медичного персоналу.

«Проблема в основному пов’язана з нестачею персоналу — лікарів, а реєстратуру ми налагодимо. Якщо один лікар на весь район, до нього накопичується черга. Така ситуація і в районах, і в великих містах» — з його слів.

Але виходячи з попередніх заяв можемо очікувати, що терміни можуть бути продовженні. Це заяви: “заступника міністра охорони здоров’я” Республіки Крим Антон Шаклунов, який запевняв, що реалізацію програми інформатизації поліклінічної мережі республіки планується завершити в першому кварталі 2016 року та від “екс-міністр охорони здоров’я” Криму Олександра Могилевського в якій було сказано, що програма буде реалізована до кінця 2015-го.


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...