Завдяки російській агресії екіпірування ЗСУ покращилося в рази (Фото)

За час ведення бойових дій Росія сповна продемонструвала, як потрібно фінансувати і забезпечувати ополченців і своїх кадрових військових на сході України. Кремль виділяє мільярди доларів на техніку і зброю для свого війська, а також для їх представників в різних країнах. Армія являється одним з найпріоритетніших питань Путіна, адже лише за допомоги збройної агресії він може задовольнити свої імперські амбіції.

Новость передает Подводка.ИНФО

З початком війни в Україні фінансування армії виросло в десятки разів. Не все відразу, але поліпшення відчуваються. Одними з перших поліпшення відчули бійці 92 окремої механізованої бригади. На одному з перших етапів модернізації підрозділом були отримані нові бронетранспортери, відбулось посилення бригади новими артилерійськими підрозділами і були проведені навчання військовослужбовців-контрактників за новою, поліпшеною програмою підготовки з оновленою матеріально-технічною базою. Командування бригади разом з представниками Міністерства Оборони планують взяти приклад з наших західних партнерів задля вдосконалення організаційно-штатної структури механізованих батальйонів, що значно відобразиться на ефективності підрозділу саме в бойових діях. Відповідно, в разі дійсної зміни штатних структур, очікується отримання нових зразків техніки, в тому числі сучасних бойових машин. Також приймається рішення щодо доукомплектації 92 бригади розвідувальними групами. Якщо це також вдасться втілити в життя, то дані групи будуть мати всі види техніки та озброєння, необхідні для якісного виконання бойових завдань. Окрім забезпечення, військовослужбовці майбутніх новоутворених підрозділів пройдуть курс підготовки під керівництвом провідних інструкторів країн НАТО. Взагалі, питання переозброєння та модернізації механізованого батальйону вирішується. І це не лише слова, які всі вже так звикли чути, це реальні справи.

Читайте также:  На блокпостах «ДНР» незаконно изымают машины и пропадают местные жители (Видео)

Знову стикаючись з дезінформацією сепаратистів можна з легкістю і впевненістю розвіяти їх міфи про плачевний стан озброєння української армії. Зміни відбуваються, закупівлі відбуваються, підрозділи отримують нові зразки техніки. Це можна спостерігати поспілкувавшись навіть з бійцями 92 оамбр. Дізнавшись від них про реальні зміни, одразу видно бажання військових виконувати свої обов’язки. Коли солдат відчуває, що про нього думають і турбуються – в нього з’являється ще більше ентузіазму. І це придає впевненості в наших військах, впевненості в кращому майбутньому і впевненості в перемозі!


comments powered by HyperComments

Подписаться на нас:

Мы в Вконтаке Мы в Твиттере Мы в Фейсбуке Мы в Google+ Наша RSS лента
Loading...